Pet Transferi

Pet Transferi

Ada Veteriner Polikliniği olarak, pet servis aracımızla evcil dostunuzun evden kliniğe tüm semtlerden transferini sağlayabiliyoruz. Araç sıkıntısı çektiğiniz zaman, kliniğimizin pet servis hizmetinden yararlanabilirsiniz.
Ada Veteriner Polikliniği olarak, pet servis aracımızla evcil dostunuzun evden kliniğe tüm semtlerden transferini sağlayabiliyoruz. Araç sıkıntısı çektiğiniz zaman, kliniğimizin pet servis hizmetinden yararlanabilirsiniz. Ayrıca telefonla önceden randevu alarak, haftanın üç günü iki taraf için de uygun bir vakitte “evde hizmet” servisimizden faydalanabilirsiniz. Hasta sahiplerimiz, anestezik uygulama gerektiren test ve/ya tedaviler, EKG, ultrason, röntgen gibi kliniğimizin taşınmaz ekipmanlarını gerektiren işlemler haricinde almak istedikleri tüm hizmetleri evlerinde alabilirler. Detaylı bilgi ve randevu için 0530 403 55 07 numaralı telefonumuzdan bizimle iletişime geçebilirsiniz.
SOSYAL MEDYA
ADA VETERİNER POLİKLİNİĞİ Levent Mah. Sülün Sk. No:14 1. Levent - Beşiktaş / İstanbul Tel : 0212 324 67 32 Tel : 0212 324 67 33 Gsm: 0530 403 55 05 E-posta: [email protected] Web: www.adaveteriner.com 7/24 hizmetinizdeyiz
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Pet Transferi
WhatsApp Destek