Kliniğimiz

Ada Veteriner Polikliniği, 2006 yılında İstanbul Levent’te kuruldu. Kurucu hekimler Özlem Calp ve Evrim Egeden veteriner kliniği olarak açtıkları işletmeyi kısa zamanda geliştirerek hizmet veren bir polikliniğe dönüştürürken, Bull Terrier ırkı köpekleri Ada’nın isminden esinlendiler. Poliklinik bünyesinde aşı-randevu takibi hizmetlerinin yanı sıra kapsamlı laboratuvar tahlilleri, dijital röntgen, ultrasonografi ve EKG gibi teşhis araçları rutin olarak kullanılmaktadır. Kapalı devre anestezi sistemi konforunda modern ekipman ile uzmanlık isteyen komplike cerrahi operasyonlar başarıyla gerçekleştirilmekte, alanlarında yetkin ve deneyimli profesörler poliklinik hekimlerine danışmanlık yapmakta ve gerekli vakalarda operasyonlara girmektedirler. Oksijen ve yoğun bakım üniteleri ile postoperatif dönemde rahat uyanma sağlanmakta ve kritik durumdaki hastaların takibi güvenle yapılmaktadır.
SOSYAL MEDYA
ADA VETERİNER POLİKLİNİĞİ Levent Mah. Sülün Sk. No:14 1. Levent - Beşiktaş / İstanbul Tel : 0212 324 67 32 Tel : 0212 324 67 33 Gsm: 0530 403 55 05 E-posta: [email protected] Web: www.adaveteriner.com 7/24 hizmetinizdeyiz
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
WhatsApp Destek