Cerrahi Operasyon

Cerrahi Operasyon

Kliniğimizde tüm operasyonlar ışınla sterilize edilmiş operasyon salonumuzda, modern cihazlarla, kapalı devre gaz anestezisi kullanılarak yapılmakta olup alanında deneyimli ve uzman veteriner anestezi teknikeri tarafından monitörize edilmektedir.
Cerrahi Operasyon
Kliniğimizde tüm operasyonlar ışınla sterilize edilmiş operasyon salonumuzda, modern cihazlarla, kapalı devre gaz anestezisi kullanılarak yapılmakta olup alanında deneyimli ve uzman veteriner anestezi teknikeri tarafından monitörize edilmektedir. Anestezi öncesi hayvanınızın yaşına ve genel sağlık durumuna göre belli kan testleri mutlaka uygulanmakta, kardiyolojik değerlendirmenin gerekli görüldüğü durumlarda Röntgen ve EKG alınmakta, uzman değerlendirmesinden sonra anestezi kararı verilmektedir. Operasyon sonrası hastalarımız tam anlamıyla uyanana kadar tüm yaşamsal fonksiyonları gözetim altında tutulmakta, uyanma şekillendikten, hasta koordinasyonunu bütünüyle geri kazandıktan sonra hastamız onu bekleyen ailesinin yanına getirilmekte, yakın gözetim ise hekimin uygun gördüğü kadar daha devam etmektedir. Durumu kritik hastalarımız ve kati kafes istirahati önerilen travma operasyonları dışında operasyon sonrası dönemde polikliniğimizde yatışı şart koşmuyoruz. Aynı bizler gibi onların da ailelerinin sıcak evlerinde daha hızlı iyileştiklerini gözlemlediğimizden, uygun sıklıkta kontroller ve evde kolaylıkla uygulanabilecek basit tedaviler ile onları evlerinin güvenli alanına taburcu etmeyi daha uygun buluyoruz. Ancak gerekli durumlarda yoğun bakım ünitesi dahil olmak üzere kapsamlı operasyon sonrası bakım hizmetini polikliniğimiz bünyesinde de verebiliyoruz. Bu prosedür dahilinde olabilecek en güvenli operasyon sistemini sunduğumuza inanıyor, bilimsel yenilikler ile kendimizi geliştirmeye çabalıyoruz.
SOSYAL MEDYA
ADA VETERİNER POLİKLİNİĞİ Levent Mah. Sülün Sk. No:14 1. Levent - Beşiktaş / İstanbul Tel : 0212 324 67 32 Tel : 0212 324 67 33 Gsm: 0530 403 55 05 E-posta: [email protected] Web: www.adaveteriner.com 7/24 hizmetinizdeyiz
Bu site Neta Website altyapısı ile hazırlanmıştır.
Daha iyi hizmet sunabilmek için web sitemizde çerezler kullanılmaktadır. Web sitemizi kullanarak çerezleri kabul etmiş sayılırsınız.
Cerrahi Operasyon
WhatsApp Destek